pondělí 27. září 2010

Nové nahrávky...koncerty...a tak

Takže možná už to všichni víte, ale to "překvapení" a veškeré "napětí" mělo být z nových nahrávek, které jsme si pořídily konečně v jednom malinkatém studiu na Vinohradech. Kdo o tomto počinu stále ještě neslyšel, tak si může poslechnout ZDE.

Když už jsme u těch koncertů, kalení a opíjení, je faktem, že kdo zná dobře LM, tak prostě ví. A ostatní ať radši neví, protože by si třeba nějací posluchači mohli myslet podivné věci.

Za těch půl roku nečinnosti zde na blogu, se stalo opravdu hodně věcí. Za tu dobu jsme odehrály 7 koncertů a zažily dvakrát tolik zábavy.

Zmínily bychom třeba KUNFEST, kde byla čest hrát s hvězdami jako Kouř, Good Fellas atd. A hlavně, bezvadná atmosféra a výborná párty. Následoval koncert v MATRIXU s kapelou The Dogs Bodies a Iglů. Kdyby přišlo víc lidí, tak by to bylo fajn (bylo jich tam asi 10 v celém prostoru, cha cha), protože zvuk byl skvělý a všichni jsme to hrozně váleli. Ve Velkých Popovicích jsme si potom zahrály "open air" na festivalu SLUNOVRAT. Naše první hraní venku bylo víc než příjemné! Na konci června jsme se zůčastnily finále soutěže Startér live v XT3. Umístily jsme se na pěkném 3. místě, což považujeme za úspěch a Efce tam někdo ukradl činel... Takže spíš prodělečná akce, ostatně jako vždy. Dostaly jsme sice poukaz na nákum v Music city, ale když jsme si vybraly nějaké potřebné věci, u pokladny jsme zjistily, že se poukaz vztahuje jen na určité vybrané značky. Takže jsme z toho nakonec koupily asi milion trsátek a struny do kytary... Pak jsme byly pozvány na koncert Dobrotivý multikultur do PYŠEL, kde jsme byly obdivovány i přes šílené nazvučení. Nevíme, jestli to bylo ze shovívavosti, z hluchoty posluchačů nebo z toho, že jsme to tak válely, i když toho půlka nebyla slyšet :D Dost zajímavě se nám hrálo i v SOUTERRAINU na I.P.Pavlova. V milé hospůdko/kavárně nejdřív nějak nefungovalo kombo, pak se z reproduktorů lynuly podivné zvuky, za které jsme nemohly a jako třešnička na dortu nám uprostřed koncertu praskla struna (prokleté "há"). Takže jsme to musely aspoň zapít. A zatím poslední akce proběhla pod hradem Točník na mini festiválku, který se příznačně jmenoval PODTOČNÍK. Počasí vyšlo krásně, hraní vyšlo ještě lépe a také jsme se zúčastnily nohejbalového turnaje, který už tak dobře nedopadl (nikdy jsme to totiž nehrály). Ale znáte to, důležité není vyhrát, ale zúčastnit se ;)

Chtěly bychom poděkovat všem, co nám pomáhali s organizací našich koncertů, všem kteří nám pomáhali s odvozem nástrojů, všem kteří nás podporují tím, že chodí na koncerty a taky sobě, že přes všechnu tu robotu a úsilí a nervů, co to stojí, se pořád dobře bavíme a milujeme hraní.

S láskou, vaše LM

Žádné komentáře: